Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96485
Stary 30.05.2025, 17:40
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Pewnie chętni będą - po prostu cena będzie niższa.
Jakbym był dyrektorem jakiegoś klubu i byłbym pewien, że Go chcę to jeśli rzeczywiście ma pauzować 4 miesiące to bym podpisał z nim kontrakt w styczniu, a potem zaproponował Królewskiemu 50 no może 100 tys (zł) za transfer w styczniu (inaczej - półroczne wypożyczenie).
Odpowiedz cytując