Jagul napisał(a):

|
Pewnie chętni będą - po prostu cena będzie niższa.
|
Jakbym był dyrektorem jakiegoś klubu i byłbym pewien, że Go chcę to jeśli rzeczywiście ma pauzować 4 miesiące to bym podpisał z nim kontrakt w styczniu, a potem zaproponował Królewskiemu 50 no może 100 tys (zł) za transfer w styczniu (inaczej - półroczne wypożyczenie).