Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7820
Stary 07.05.2025, 18:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Blisko polowie obecnej kadry koncza sie kontrakty po sezonie i tak się składa że polowa z niej w ostatnim roku miala znikomy lub wrecz negatywny wplyw na grę:

Fazlagic (świeżo out), Colley, Szot, Kiakos, Gogół, Skrobanski, Alfaro, Łasicki, Jaroch...

Jakbysmy mieli pion sportowy z prawdziwego zdarzenia to porzadny dyrektor poukładały sobie zespol od zera i jeszcze zaoszczędził na kontraktach nawet grajac w esa.

A Wisla potrzebuje nowego sponsora czy to grajac w 1 lidze czy w esa, bez różnicy. I JK dobrze o tym wie
Z czego Colley i Fazlagić to duże obciążenie budżetu. Po nich ze zdecydowanie za wysokim kontraktem jak na pierwszą ligę zostanie już tylko Starzyński.
Z wymienionych regularnie grają tylko Jaroch i Alfaro.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując