Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 07.05.2025, 14:35
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Drozd

W sezonie 23/24 wydaliśmy na pensje prawie 24 miliony PLN. Biorąc pod uwagę, że pewnie większość naszych kopaczy ma w kontraktach podwyżkę związaną z awansem, dodając do tego potencjalne transfery zawodników, którzy nas w tej lidze utrzymają (a tacy nie zarabiają 30k PLN na miesiąc), naprawdę uważasz, że dodatkowe 10-12 milionów z C+ pozwoli na zbilansowanie budżetu?
Blisko polowie obecnej kadry koncza sie kontrakty po sezonie i tak się składa że polowa z niej w ostatnim roku miala znikomy lub wrecz negatywny wplyw na grę:

Fazlagic (świeżo out), Colley, Szot, Kiakos, Gogół, Skrobanski, Alfaro, Łasicki, Jaroch...

Jakbysmy mieli pion sportowy z prawdziwego zdarzenia to porzadny dyrektor poukładały sobie zespol od zera i jeszcze zaoszczędził na kontraktach nawet grajac w esa.

A Wisla potrzebuje nowego sponsora czy to grajac w 1 lidze czy w esa, bez różnicy. I JK dobrze o tym wie
Odpowiedz cytując