Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4781
Stary 20.04.2025, 19:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przypomne że do końca jest dla nas do wziecia maksymalnie 15 pkt

załóżmy co i tak jest wątpliwe że wygramy te 5 meczy , co będzie serią 10 zwyciestw z rzedu (kiedy mielismy taka?)

no ale wygramy

bedziemy mieć 67pkt

czy ktoś uważa za realne, aby
Arka w 5 meczach zdobyła mniej niż 3pkt !?
lub
TBB w 6 meczach zdobyła mniej niż 9pkt ?

dodatkowo nalezy założyć że i Płock i Polonia nam nie przeszkodzą w tej zabawie
Arka musiałaby przegrać wszystko do końca, by odrobić różnicę 12 punktów. Bezpośrednie mamy 2:2 w Krakowie i 2:2 w Gdyni. W bramkach są lepsi.

Termalika ma jednak dość trudny terminarz:
29. Znicz (w) - jutro
30. My (d)
31. Arka (w)
32. Górnik Ł (d)
33. Miedź (w)
34. Kotwica (d)

W kolejkach 30-33 Termalika może spokojnie 8 punktów stracić zwłaszcza patrząc na ich ostatnie wyniki.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując