Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

przypomne że do końca jest dla nas do wziecia maksymalnie 15 pkt
załóżmy co i tak jest wątpliwe że wygramy te 5 meczy , co będzie serią 10 zwyciestw z rzedu (kiedy mielismy taka?)
no ale wygramy
bedziemy mieć 67pkt
czy ktoś uważa za realne, aby
Arka w 5 meczach zdobyła mniej niż 3pkt !?
lub
TBB w 6 meczach zdobyła mniej niż 9pkt ?
dodatkowo nalezy założyć że i Płock i Polonia nam nie przeszkodzą w tej zabawie
|
Arka musiałaby przegrać wszystko do końca, by odrobić różnicę 12 punktów. Bezpośrednie mamy 2:2 w Krakowie i 2:2 w Gdyni. W bramkach są lepsi.
Termalika ma jednak dość trudny terminarz:
29. Znicz (w) - jutro
30. My (d)
31. Arka (w)
32. Górnik Ł (d)
33. Miedź (w)
34. Kotwica (d)
W kolejkach 30-33 Termalika może spokojnie 8 punktów stracić zwłaszcza patrząc na ich ostatnie wyniki.