Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.04.2025, 08:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W chyba 5 minucie ten murzyn skacząc do głowy oparł się łokciem na szyi Rodado przed polem karnym, zero reakcji chyba chciał sprowokować Angela i dać mu żółtą. To co się dzieje to jest kpina. Każdy przeciwnik ma jasne zadanie, przerywać akcie Wisły jak najszybciej jak nie przejmując piłkę to faulem, oni już nawet o piłce nie myślą tylko żeby kopnąć albo powalić. Jest jeden sposób który może zwrócić na to uwagę, po każdym takim faulu leżeć i sugestywnie cierpieć dokładnie tak jak to robią przeciwnicy. Sami rąbią po kościach, a ich dotknąć nie można bo się jeden z drugim turlać zaczyna.
Przy takim sędziowaniu leżenie nic nie da, tylko czas stracimy.
Niestety, mamy dramatycznie słabych (nieuczciwych?) sędziów którzy uważają jak gizmowisla, że skoro Wisła ma droższych i lepszych technicznie piłkarzy to trzeba "wyrównać szanse" pozwalając drwalom ładować się w nogi bez kartek.

Nie dyktowanie ewidentnych karnych dla Wisły i miękkich przeciw niej to norma. Tak jakby były dwa zestawy wytycznych...

To można złapać wpół najlepszego piłkarza drużyny przeciwniej i go powalić na glebę? To jest zgodna z przepisami interwencja?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując