Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7504
Stary 24.03.2025, 14:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest niepojęte - Wisła nie gra, przerwa na reprezentację, wszyscy kibice odpoczywają od oglądania tego kalectwa.
Wszyscy? Nie, jest jedna waleczna galijska wioska... Tfu! Jest jeden prezes Wisły wyzywający na X kibiców Legii od pedałów.

Autentycznie boję się tu wchodzić bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Czasy kiedy raz na miesiąc albo dwa Królewski nazwał kogoś idiotą większość wspomina już z nostalgią.

I o co? O jakieś ustalenia między troglodytami umawiającymi się na grupowe danie sobie po mordzie, w przerwie między odsiadką a sprzedażą narkotyków. Tam nasz prezes bryluje.
Wie, że jest w piździe z poziomem sportowym. Wie, że w tym roku leci na kolejny niechlubny rekord w 120 letniej historii klubu, to wchodzi w dupe stadionowej kumaterii coby znowu nie musieć się spowiadać skrzeczącymi krzykami na gnieździe XDD

Bo tak to przynajmniej "szef jest swój i go nie tykamy".

W ogóle jezu jaka to była żenada...

DAJCIE IM CZAS, DAJCIE IM CZAS

2 tyg później Moskal zwolniony

6 miesięcy później jak się kopali po czołach tak się dalej kopią XDDD
Odpowiedz cytując