|
To jest niepojęte - Wisła nie gra, przerwa na reprezentację, wszyscy kibice odpoczywają od oglądania tego kalectwa.
Wszyscy? Nie, jest jedna waleczna galijska wioska... Tfu! Jest jeden prezes Wisły wyzywający na X kibiców Legii od pedałów.
Autentycznie boję się tu wchodzić bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Czasy kiedy raz na miesiąc albo dwa Królewski nazwał kogoś idiotą większość wspomina już z nostalgią.
I o co? O jakieś ustalenia między troglodytami umawiającymi się na grupowe danie sobie po mordzie, w przerwie między odsiadką a sprzedażą narkotyków. Tam nasz prezes bryluje..
Chcę być dobrze zrozumiany - wielokrotnie przeprowadzałem podobne "eksperymenty społeczne" co Jarosław Królewski. Parametry były może trochę inne, preferuję czyste alkohole. Tyle że ja podczas moich eksperymentów zawsze unikałem internetu i mediów społecznościowych jak ognia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.03.2025 o godz. 14:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|