Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7503
Stary 24.03.2025, 14:32
To jest niepojęte - Wisła nie gra, przerwa na reprezentację, wszyscy kibice odpoczywają od oglądania tego kalectwa.
Wszyscy? Nie, jest jedna waleczna galijska wioska... Tfu! Jest jeden prezes Wisły wyzywający na X kibiców Legii od pedałów.

Autentycznie boję się tu wchodzić bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Czasy kiedy raz na miesiąc albo dwa Królewski nazwał kogoś idiotą większość wspomina już z nostalgią.

I o co? O jakieś ustalenia między troglodytami umawiającymi się na grupowe danie sobie po mordzie, w przerwie między odsiadką a sprzedażą narkotyków. Tam nasz prezes bryluje..

Chcę być dobrze zrozumiany - wielokrotnie przeprowadzałem podobne "eksperymenty społeczne" co Jarosław Królewski. Parametry były może trochę inne, preferuję czyste alkohole. Tyle że ja podczas moich eksperymentów zawsze unikałem internetu i mediów społecznościowych jak ognia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.03.2025 o godz. 14:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując