Cymes napisał(a):

|
Tu nie trzeba cudów, ósemka która z różnymi Zniczami/Łęcznymi/Tychami dałaby nam 3-4 bramki lub asysty przekładając to w tabeli na 5-6 punktów więcej, diametralnie zmieniłaby optykę całego sezonu. James taką ósemką niestety nie jest.
|
Taka ósemka jest poza zasięgiem Wisły i ogólnie jest ich mało na naszym rynku. I jest to jednak szerszy problem. Z jednej strony borykamy się w tym momencie z tym samym felerem Zwolińskiego, co niemal wszyscy jego poprzedni pracodawcy, czyli kolejnym okresem impotencji strzeleckiej. Z drugiej zawodzą boczni pomocnicy, którzy mają od czasu do czasu przebłyski, ale na dłuższą metę nie gwarantują ani odpowiedniego poziomu, ani skuteczności.