Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29787
Stary 28.02.2025, 13:29
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wy się lepiej zastanówcie dlaczego przychodzą do nas młodzi gracze uważani powszechnie za talenty, w pierwszych tygodniach nawet coś pokazują, a potem następuje nieziemski zjazd?

Wymieniłbym własnie w tym miejscu Dziedzica, Sukiennickiego, Młyńskiego, Brodę, Talara, Gogóła, Krzyżanowskiego, Olejarkę, nawet Fazlagica

Ktoś coś dorzuci?.
ktoś wyjaśni?
Twoja teza jest oparta na kłamliwej przesłance. Dziedzic nie był powszechnie uważany za talent. Olały go wszystkie drużyny Ekstraklasy i większość pierwszej ligi. Sukiennickiego odpalił Raków Częstochowa i wylądował dwie ligi niżej.
Młyński po podpisaniu z nami kontraktu grzał ławę w Arce. Czy aby na pewno była to złośliwość?
Reszta to szrot o który pies z kulawą nogą się nawet nie upomniał. Broda i talent?!

Brutalna prawda jest taka że jesteśmy bardzo daleko w kolejce dziobania i trafia do nas szrot przesiany przez kluby zagraniczne, Ekstraklasę i wszystkie kluby z pierwszej i drugiej ligi z lepszym skautingiem i rozeznaniem w terenie (czyli większość).

To jest bardzo proste. Do nas nie trafiają talenty. Dopiero jak u nas się pojawią robi się wokół z nich szum medialny który równie szybko mija kiedy dana melepeta zagra kilka meczy.

I stąd u takich jak Ty przekonanie że Sukiennicki był świetny ale się zepsuł. Nie był.
Zresztą - problem jest szerszy, bo u nas ktoś dwa razy kopnie prosto piłkę i jest bogiem futbolu. Każdy się na to łapie, ja również.

Ale to że wypisałeś listę powyżej twierdząc że to powszechnie uznane talenty? To już jaja sobie robisz w tym momencie. Lech, Legia, Raków czy Arka etc. znają Olejarkę. Ocenili go negatywnie.
Talentem to był Urbański. Wiesz co się z nim stało? Legia podpisała z nim kontrakt. Ale na Olejarkę to już ich nie było stać, rozumiem
Ale głupi Ci Warszawiacy, w naszym CLJ grzebią a im takiego Olejarkę spod nosa w pierwszej lidze wyciągnęliśmy!

Jprdl.

A najgorsze, że sądząc po jego wpisach - Królewski podobnie rozumuje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.02.2025 o godz. 13:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując