Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7247
Stary 24.02.2025, 10:21
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Puchary wyszly na minus...
Ktos mi moze wytlumaczyc czy moj tok myslenia jest totalnie zjebany czy to jednak krolewski jest totalnym Januszem?

Znaczy... 750 tysiecy euro nagrod od UEFA

Llapi - 24 tys
Spartak - 15 tys
Rapid - 30 tys
Cercle - 25 tys

Razem 94 000 biletow

I wplywy z tych zrodel sa wieksze niz koszt 4 wyjazdow plus organizacji tych meczow?

My sie potem dziwimy, ze klub co roku przynosu 12-15 milionow strat?
Kasa dla Mandziary + kary za debili od rac.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując