Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7245
Stary 24.02.2025, 08:13
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jesteś malutkim hejterkiem którego ujadaniem nikt się nie przejmuje. Tym się różnię od tobie podobnych że kiedy prezes pitoli głupoty to zwyczajnie to widzę i o tym mówię, ale kiedy głupot nie pitoli to nie rzucam się jak nawiedzony. .

Nie słuchałem co mówił przed meczem, ale przypuszczam że znowu wspomniał o cupiałowym długu który spłaciliśmy i dlatego kasy brakuje. To brednie bo to tak jakby do budżetu wliczył już zyski z pucharów zanim było wiadomo jak daleko zajdziemy. Dlaczego dziennikarze nie dopytują o ten istotny szczegół? Pytaj hejterku dziennikarzy.
Śmiała deklaracja w obliczu faktu,że nie potrafisz wychwycić nie tylko półprawdy ale nawet kompletnych kłamstw i kocopołów Królewskiego.
Odpowiedz cytując