Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7198
Stary 18.02.2025, 14:37
As napisał(a):Wyświetl post
W mojej opinii to gorzej ze zrezygnowali co z reszta dobitnie pokazuje ostatnie 10 lat tego klubu.
No dobrze ale przyjmijmy,że wtedy na tym meczu wszystko banglało,Niemcy byli zachwyceni i deal się udał.Myślisz,że ta współpraca mogłaby być trwała?Pewnie po roku już by stąd spierdalali.
Odpowiedz cytując