As napisał(a):

|
W mojej opinii to gorzej ze zrezygnowali co z reszta dobitnie pokazuje ostatnie 10 lat tego klubu.
|
No dobrze ale przyjmijmy,że wtedy na tym meczu wszystko banglało,Niemcy byli zachwyceni i deal się udał.Myślisz,że ta współpraca mogłaby być trwała?Pewnie po roku już by stąd spierdalali.