Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7195
Stary 18.02.2025, 14:20
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Sorry As ale jeśli wyrobili sobie zdanie co do inwestycji czy sponsoringu na podstawie jednego meczu to tak jak pisałem wcześniej lepiej,że ktoś taki rezygnuje
W mojej opinii to gorzej ze zrezygnowali co z reszta dobitnie pokazuje ostatnie 10 lat tego klubu.
Odpowiedz cytując