krysztal napisał(a):

|
Sorry As ale jeśli wyrobili sobie zdanie co do inwestycji czy sponsoringu na podstawie jednego meczu to tak jak pisałem wcześniej lepiej,że ktoś taki rezygnuje
|
W mojej opinii to gorzej ze zrezygnowali co z reszta dobitnie pokazuje ostatnie 10 lat tego klubu.