Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7171
Stary 18.02.2025, 10:42
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to prawda, to już wiecie, dlaczego trzeba było bluźnić Kapkę na trybunach.
To zapytam po raz trzeci, tym razem zrobię już screena, gdyż poprzednie dwa posty dziwnie zniknęły.

Dlaczego hipokrytom z X przeszkadza czerwony Zdzisiu, ale nie przeszkadza nowa przyśpiewka bazująca na melodii Katiusza?
Odpowiedz cytując