Witalis napisał(a):

|
Jeśli to prawda, to już wiecie, dlaczego trzeba było bluźnić Kapkę na trybunach.
|
To zapytam po raz trzeci, tym razem zrobię już screena, gdyż poprzednie dwa posty dziwnie zniknęły.
Dlaczego hipokrytom z X przeszkadza czerwony Zdzisiu, ale nie przeszkadza nowa przyśpiewka bazująca na melodii Katiusza?