Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7094
Stary 16.02.2025, 15:33
Serek jak zawsze nic nie wie i udaje, że generalnie wszystko jest ok. Nic nie wie na temat żeby Zaskroniec robił problemy z przejęciem klubu i stawiał jakieś warunki, ba byłby zdziwiony gdyby tak było xd

A kto inny jak nie Zaskroniec rok temu piał, że klub to on może oddać MADA ale takie zapisy porobi, tak im rozpisze scenariusz prowadzenia klubu na lata, że podstawowa strategia czyli klub prowadzony przez kąkuter, oparty na algorytmach będzie spelniona, czy z nim, czy bez niego. Bo przecież nie będziemy gwałcić swoich ideałów.

Nie wiem jak można być tak blisko klubu, żyć nim i udawać że się nic nie wie z tej całej układanki. Nie raz Zaskrorniec mówił, że główny cel to jest klub, który będzie nowoczesny, jedyny w Polsce i na świecie, gdzie będą algorytmy rządziły, bo one są obiektywne, a człowiek tylko będzie to tylko nadzorował.

To są jebane wizję Zaskronca, o których wie każdy kto chociażby słucha czy czyta wywiady z nim. To są gadki uskuteczniane już rok temu, że jest inwestor ale Wisła nawet w rękach kogoś innego będzie szła droga marsjańskiej nowoczesności i zaskronskich technologii.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując