Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 16.02.2025, 09:00
Zobaczcie w ogóle jak wyglądają podania przy naszych szybkich atakach. Zamiast piłek na dobieg, to wszystko do nogi, nie w tempie. Taki Baena zamiast się rozpędzać i dobiegać do piłki podanej przed Dudę, to na nią czeka, przyjmuje i dopiero z nią rusza. K...a przecież to są podstawy podstaw

Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
taka pół prawda z tym staniem przeciwnika w polu karnym, pare razy mieliśmy przechwyty na swojej połowie na kontre ale zamiast napierać w dwóch trzech czterech do przodu to kazdy jeden nasz świetnie wyszkolony taktycznie zawodnik robi zatrzymanie, kółko i podanie do boku, 5 sekund i przeciwnik ustawiony a my gramy swoje gówno klepanie. Tak jest w każdym meczu.
Dodajmy do tego wznowienia z atutów. U nas się nie da szybko wznowić przez najbliższego. U nas do wyrzutu musi podejść boczny obrońca, wypieścić piłkę i podać do... Urygi, lub wrzucic w pole karne. Dodam, że ostatni raz taki wyrzut przyniósł efekt jakieś pierdyliard lat temu
Ostatnio edytowane przez ciacho : 16.02.2025 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując