Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6940
Stary 08.02.2025, 23:14
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Kolego drogi, gdyby tak się "zwykle" robiło, to Piątek pewnie jeszcze by grał w Milanie, a wspomniany Zwoliński w Rakowie

Ja wiem, że ludziom skrzywiło się postrzeganie rzeczywistości przez to, że kibicujemy Wiśle, która postępuje cokolwiek oryginalnie na tle wszystkich innych klubów, ale w normalnej piłce nie ma sentymentów i to, co było kiedyś, to zamierzchła przeszłość. Byłeś dobry na początku, ale potem przestałeś, grałeś kichę i wypadłeś ze składu? Masz pecha, żegnamy się, nikt za tobą nie zapłacze. Historie polskich "gwiazd" na zachodzie są tego najlepszymi przykładami. Jesteś tak dobry, jak twoje ostatnie mecze (tutaj oczywiście prostujemy "drobną" manipulację o tym, że okresy miałyby być losowe i dowolnie dobierane).
Piszemy o tym samym sezonie. Nikt normalny nie skreśla zawodnika po rundzie. Krytykuje - jasne, ale nie skreśla, zwłaszcza jeśli to nowy piłkarz.
Piątek bardzo długo się bujał na jednym udanym sezonie, jest odwrotnością Goku który miał jeden mega sezon i resztę dobrych i bardzo dobrych.
Dlatego to co piszesz jest bez sensu - Piątek to meteor, Goku ma wiele dobrych sezonów w CV.

Akurat w Wiśle trudno pisać o jakiejkolwiek zasadzie - jedni są skreślani nagle i bez sensownego powodu, jak Tachi czy Goku, inni jak Łasicki, Talar czy Broda dostają nowe kontrakty na które nie zasłużyli.

Akurat na Goku przynajmniej zarobiliśmy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2025 o godz. 23:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując