azor napisał(a):

Polecam wywiad Jarka u Rymanowskiego.
Ewidentnie kiedy opowiada o czymś, na czym się zna - ma to sens.
Kiedy zaczyna pouczać wszystkich o wszystkim - wraca Jarek Prezes.
Smutny wniosek płynie z tego taki, że na piłce nie zna się kompletnie.
BTW. Prezes napisał książkę/ksiązki?
|
Algokracja. W temacie AI.
JK mógłby sie wyspac dluzej niz 3h dziennie, bo to akurat widać
PS. Watek forum też byl wczoraj poruszony
