sandomingo napisał(a):

Chodzi mi o coś innego...
Królewicz nauczony historią Łasickiego chce zaoferować nowy kontrakt zawodnikowi, zmagającymi się z chronicznymi problemami z kolanami. Konsekwencja.
|
No ja to rozumiem. Zauważam tylko, że w naszej sytuacji w sumie z nikim nie powinniśmy przedłużać kontraktów, bo - dziwnym trafem - każdy u nas prędzej czy później ma jakieś chroniczne problemy zdrowotne.