sandomingo napisał(a):

Ja osobiście mam podobnie jak @kryszał - oby Królewski zniknął z Wisły...
|
Tak, ale wcześniej niech umorzy wszystkie swoje pożyczki jakie udzielił klubowi, a wtedy...
sandomingo napisał(a):

|
... a wtedy można zacząć zastanawiać się co dalej.
|