|
Zdecydowanie tak - tutaj złość wywołuje przede wszystkim postać i sposób funkcjonowania Królewskiego.
Chłop pouczający cały świat, zarówno w temacie AI jaki futbolu.
Po czym na dziś okazuje się, że jego projekt AI zgruzowany a Wisła na 7 miejscu w 1 lidze.
Ja osobiście mam podobnie jak @kryszał - oby Królewski zniknął z Wisły a wtedy można zacząć zastanawiać się co dalej.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|