Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8502
Stary 23.01.2025, 18:10
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wyrównany, mierny poziom jest naszym docelowym, to tak, wszystko się zgadza.
Ja już się na przykład nie mogę doczekać rywalizacji o miejsce w składzie między takim Jarochem i Szotem, czy Urygą i Biedrzyckim. Będą decydować niuanse.
Takich mamy i na lepszych nas nie stać. W czerwcu połowie kończą się umowy i wtedy będzie można zmieniać. Szot w finale PP jakoś dał radę więc o jakim miernym poziomie piszesz? Jest zasadnicza różnica między możliwościami które są moim zdaniem na 1 ligę wystarczające, a prezentowaną formą i postawą na boisku, która jak dowiódł poprzedni sezon może się zmieniać drastycznie w kilka dni. Te sprawy nie zależą od personaliów i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując