Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24279
Stary 14.01.2025, 09:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mam jedno pytanie: Omrani?
Omrani, o którym nigdy nie pisałem, że jest zawodnikiem, który na pewno będzie dobrym transferem i sprawdzi się w Wiśle, to pikuś w porównaniu do publicznego w....ienia Królewskiego kolportowaniem fejków o powodach wyrzucenia Krzoski, sugerowania konfliktu czy kwasów między Rude a Jopem na podstawie jednego ujęcia kamery, albo traktowania jako rzetelnego źródła informacji paplaniny rumuńskich kibiców na ichniejszych mediach społecznościowych, przy jednoczesnym kwestionowaniu rzetelności wiślackich źródeł w osobie Maćka Skuchy. I tendencyjnego pomijania spośród nich tych, które były pozytywne dla Omraniego.

To pikuś także przy upartym robieniu z Sukiennickiego piłkarza, którym nie jest (sądzę, że wszyscy wiedzą, co mam na myśli) i z Carbo piłkarza, którym nie jest, poprzez próby obniżania wartości i znaczenia tego Hiszpana dla drużyny, byleby tylko dosrać wszystkim Hiszpanom i dowartościować ich krajową konkurencję - zwykle wyraźnie przegrywającą z nimi rywalizacje o miejsce w składzie.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zaiste, nigdy sie nie mylisz.

Dopisz jeszcze o kim pisałeś "Wisla wtopila z Sapała 2.0"

Posmiejemy sie.
Nie ma ludzi nieomylnych. Ale nie jestem zaprogramowany jak Ty na uparte wciskanie do wiślackiej kadry pseudo talentów i rzekomo solidnych polskich ligowców takich jak choćby ów Michalak, z których w ostatnich kilkunastu latach w naszym klubie prawie żaden się naprawdę nie sprawdził i nie dał trwale dużej jakości, w przeciwieństwie do zagranicznego szrotu sprowadzanego z niższych hiszpańskich czy nawet francuskich lig (Moltenis).
Ostatnio edytowane przez Markus : 14.01.2025 o godz. 14:30.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując