krysztal napisał(a):

|
Nie Drozd,zwyczajnie się wydurniłeś bo skoro masz świadomość,że opieka medyczna i fizjoterapeutyczna w klubie jest kiepska to wiadomym było prawie dla wszystkich,że czas powrotu Dudy do gry podawany przez Wisłę trzeba pomnożyć co najmniej razy dwa a nie silić się na szamańskie diagnozy,że może to nic poważnego i wróci za tydzień czy dwa.
|
Gwarantuję ci że leczeniem pękniętej nerki nie zajmował się nasz sztab medyczny.

A rokowania co do czasu leczenia które podawałem nie są szamańskie tylko EBMowskie. Jak się okazało rzeczywistość je potwierdziła. Więc jedyni wydurniający się to płaczki nie potrafiące zrozumieć pisanego tekstu. Jak zwykle ...