Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29631
Stary 12.01.2025, 21:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bredzisz jak zwykle.

Dziwiłem się, że stłukł sobie nerkę bo to niecodzienna kontuzja i tyle. Natomiast nie da się tak stłuc nerki żeby pauzować 6-8 tygodni jak informował klub. Bo albo wraca się po tygodniu czy dwóch, albo "w nerce jest dziura i wycieka z niej mocz" a wtedy przerwa jest dużo dłuższa. Dla płaczków było to nie do pojęcia. Duda i tak szybko wrócił.

Natomiast opinie i uniesienia stadka płaczków niezmiennie mnie bawią. Walcz kolego dzielnie, przysrywając się do prezesa czy zasługuje czy nie. Bo inaczej przejmę forum, a do tego nie możecie dopuścić
Nie Drozd,zwyczajnie się wydurniłeś bo skoro masz świadomość,że opieka medyczna i fizjoterapeutyczna w klubie jest kiepska to wiadomym było prawie dla wszystkich,że czas powrotu Dudy do gry podawany przez Wisłę trzeba pomnożyć co najmniej razy dwa a nie silić się na szamańskie diagnozy,że może to nic poważnego i wróci za tydzień czy dwa.
Odpowiedz cytując