Nie Drozd,zwyczajnie się wydurniłeś bo skoro masz świadomość,że opieka medyczna i fizjoterapeutyczna w klubie jest kiepska to wiadomym było prawie dla wszystkich,że czas powrotu Dudy do gry podawany przez Wisłę trzeba pomnożyć co najmniej razy dwa a nie silić się na szamańskie diagnozy,że może to nic poważnego i wróci za tydzień czy dwa.