Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24265
Stary 12.01.2025, 17:49
Oczywiście, wtedy na początku sezonu, gdy Carbo był w słabej formie i poza kadrą w 2 pierwszych meczach ligowych, (przypominam, że napisałem: piszę o tym w kontekście sytuacji, gdy Carbo nie będzie mógł grać, jak choćby z Polonią) poziom Sukiennickiego był wystarczający na zastąpienie Carbo wchodzącego dopiero wtedy w sezon.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując