Karherop napisał(a):

|
Oni caly sezon grali razem i tam nikt nie grzał ławy. James 6, Llonch 8. Z tym że była to 3 liga hiszpanska, wiec poziom był jaki był.
|
No, poziom był prawdopodobnie wyższy niż w naszej pierwszej lidze...
Patryko napisał(a):

|
Ja bym tam mimo wszystko wziął tego Poletanovicia, o ile oczywiście nie grzeje ławy od pół roku. Jeśli Dziedzic fajnie wygląda, to jak wygląda Fazlagić?
|
Tak to jest jak się zapycha kadrę młodym szrotem. Wincyj "talentów", na pewno wywalczą awans.