Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16476
Stary 02.01.2025, 11:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oni caly sezon grali razem i tam nikt nie grzał ławy. James 6, Llonch 8. Z tym że była to 3 liga hiszpanska, wiec poziom był jaki był.
No, poziom był prawdopodobnie wyższy niż w naszej pierwszej lidze...

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tam mimo wszystko wziął tego Poletanovicia, o ile oczywiście nie grzeje ławy od pół roku. Jeśli Dziedzic fajnie wygląda, to jak wygląda Fazlagić?
Tak to jest jak się zapycha kadrę młodym szrotem. Wincyj "talentów", na pewno wywalczą awans.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.01.2025 o godz. 11:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując