azor napisał(a):

|
Walne zawsze było na YT? Czy Jarek wykorzystał nowe medium do pieprzenia swoich bzdurek i zaczepnego ironizowania? Bo niektóre jego wrzutki były naprawdę żenujące.
|
Wydaje mi się, że jest po raz trzeci, więc zapewne to pomysł samego JK, bo pokrywa się to z terminem zostania przez Niego prezesem w listopadzie 2022 roku.
Na tej stronie można odpalić sobie czat z botem i zadać mu każde pytanie dotyczące sprawozdania. Niestety nie chciał odpowiedzieć na pytanie czy awansujemy, napisał tylko, że taki jest kluczowy cel zarządu w wymiarze sportowym.
https://wislakrakow.com/i/informacje...jonariuszy/152