Wyświetl pojedynczy post
tempertantrum
Member
 
Od: 07.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6294
Stary 30.12.2024, 13:37
azor napisał(a):Wyświetl post
Walne zawsze było na YT? Czy Jarek wykorzystał nowe medium do pieprzenia swoich bzdurek i zaczepnego ironizowania? Bo niektóre jego wrzutki były naprawdę żenujące.
Wydaje mi się, że jest po raz trzeci, więc zapewne to pomysł samego JK, bo pokrywa się to z terminem zostania przez Niego prezesem w listopadzie 2022 roku.



Na tej stronie można odpalić sobie czat z botem i zadać mu każde pytanie dotyczące sprawozdania. Niestety nie chciał odpowiedzieć na pytanie czy awansujemy, napisał tylko, że taki jest kluczowy cel zarządu w wymiarze sportowym.
https://wislakrakow.com/i/informacje...jonariuszy/152
Odpowiedz cytując