Watts napisał(a):

młody piłkarz jest po prostu bardziej plastyczny, doświadczenie jest cenne pod kątem wiedzy taktycznej potrzebnej do realizowania nowych zadań, ale paru automatyzmów na obozie starszy może się już nie być w stanie nauczyć, nie mówiąc o dojeżdżaniu fizycznym
wspomniany tutaj Tachi nie podołał, mimo że czterdziestolatkiem nie był 
bardziej ogólnikowo, w tej zabawie niekoniecznie chodzi o skompletowanie 25 zawodników podobnych wiekiem, umiejętnościami, potencjałem i ambicjami (ale broń Boże zarobkami), ale naprawdę trzeba tłumaczyć takie oczywistości? proporcje i hierarchia niby są mityczne, a jednak każdy tak układa kadrę
|
No więc my od trzech sezonów kompletujemy kadry z ewidentnymi i tragicznymi brakami. A to z Wachowiakiem na LO i Młyńskim na skrzydle, a to znowu z Krzyżanowskim i z dziurą w środku pola, a to z wolnymi kołkami w obronie. I jakoś do tej pory nie wychodzi nam to na dobre...
W momencie w którym Sukiennicki albo Duda staną się podstawowymi defensywnymi pomocnikami jesteśmy udupieni. A liczenie że magicznie nagle zaczną grać jak nie oni jest może fajne jak chce się być ekspertem na forum, ale w dziewięciu na dziesięć przypadków kończy się jak zwykle. A coś czuję że my limit farta wyczerpaliśmy na Letkiewicza i Kutwę...