Kurz napisał(a):

Ale w poprzednim sezonie zrezygnowaliśmy, skazując się na Dudę na kluczowej pozycji. Piszę o bezalternatywności, bo ci, którzy ewentualnie mogli wyjść na boisko, byli jeszcze większymi niedołęgami niż on.
Nie mów mi, że sportowym priorytetem było sprowadzenie Ratona.
|
Mocno idziesz w zaparte.
Gdy Duda nie mógł zagrac to w ostatnich meczach roku 2023 gral za niego Gogoł i o dziwo gral nawet lepiej od niego - zaliczył 2 gole i asyste. A wyniki nie były tak złe (, remis z Lechia, wygraja 3-2 z Gieksa, 2-1 z Polonia). Fakt ze pozniej sie rozsypal i jedyna alternatywa stal sie Krzyżanowski.
Tak patrzac jednak na te 3 sezony w 1 lidze to problem byl momentami w sezonie 23/24 i poczatek rundy 24/25. Jakos jednak patrzac po druzynach rywali nie widzialem u nich o wiele lepszych mlodziezowcow (moze poza Kozubalem, Boguszem i Warczakiem). Najlepszych zgarniaja od razu kluby esa lub leca za granice.