Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6266
Stary 26.12.2024, 00:20
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wywalenie Moskala było bardzo dobrym posunięciem, On w ogóle nie powinien tu być zatrudniony po raz trzeci.

To był kolejny błąd Królewskiego.

Zmiana Jopa na kogoś innego byłaby bardzo kontrowersyjnym ruchem. Miałaby sens tylko wówczas, gdybyśmy pozyskali jakiegoś topowego trenera (najlepiej oczywiście z zagranicy), a na to raczej nie ma dziś absolutnie pieniędzy.
Błędem Królewskiego było zwolnienie Moskala. I typowym w naszym przypadku marnotrawstwem pieniędzy. Moskal zapłacił cenę za puchary, niekompletną kadrę, późne transfery piłkarzy z zaległościami. Przełom i tak by nastąpił, bo musiał, nawet gdybyś to ty był trenerem. Właściwie ostatnim brakującym elementem tej układanki był transfer Jamesa, na który Moskal się uparł. Niestety, Królewski nie wytrzymał ciśnienia. To cała historia.
Odpowiedz cytując