Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24193
Stary 25.12.2024, 22:08
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Akurat na pozycji bramkarza to nie dziwi. O ten towar stosunkowo łatwo na naszym rynku. Ogólnie, tylko idiota mógł wymyślić bezalternatywnego młodzieżowca na pozycji Dudy, a nie bramkarza właśnie. Kutwa miał trochę szczęścia w nieszczęściu, ale z pochwałami bym się jeszcze wstrzymał, bo zależnie od tego jak ocenia się sytuację, szklanka może być do połowy pusta albo do połowy pełna.
Serio nie rozumiem o czym piszesz. Kutwa zagrał praktycznie bezbłędnie wszystkie mecze na stoperze, dołożył bramkę i wyprowadzał piłkę. Czy to znaczy że jest mega talentem wartym miliony? Nie. Z drugiej strony - zrobił to co od niego można było oczekiwać. Wykorzystał szansę.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ale w poprzednim sezonie zrezygnowaliśmy, skazując się na Dudę na kluczowej pozycji. Piszę o bezalternatywności, bo ci, którzy ewentualnie mogli wyjść na boisko, byli jeszcze większymi niedołęgami niż on.

Nie mów mi, że sportowym priorytetem było sprowadzenie Ratona.
Teraz to Ty nie rozumiesz.
Raton był za darmo. Ogarnięty junior-bramkarz to towar premium.
Nie jest też prawdą że zrezygnowaliśmy. Próba wypożyczenia wywaliła się kiedy kontuzji nabawił się pierwszy bramkarz Zagłębia. Inna sprawa to jakość wypożyczanego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.12.2024 o godz. 22:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując