Karherop napisał(a):

Na pozycji bramkarza graliśmy mlodziezowcem caly pierwszy sezon w 1 lidze.
Przed Lekiewiczem moglby nim być Stępak, ale chłopak ma ciagle problemy ze zdrowiem. Innych sensownych kandydatur brak. Mozna bylo wydawac na nich chorą kase (bo każdy klub chce miec bramkarza młodzieżowca) ale raczej sportowo były inne priorytety.
|
Ale w poprzednim sezonie zrezygnowaliśmy, skazując się na Dudę na kluczowej pozycji. Piszę o bezalternatywności, bo ci, którzy ewentualnie mogli wyjść na boisko, byli jeszcze większymi niedołęgami niż on.
Nie mów mi, że sportowym priorytetem było sprowadzenie Ratona.