Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6168
Stary 13.12.2024, 15:00
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, głupcze, jesteś umysłem tak prostym, że nie potrafisz zrozumieć, że to że na Wisłę nie ma (poważnych) chętnych, jak i to, że Królewski musi w pewnym sensie zabiegać o przychylność trybun nie wyklucza się? Cieszę się, bo gdybyś zrozumiał, jak prostym umysłem jesteś, przy tej dawce agresji popadłbyś w autoagresję.
Nawet tak prosty umysł jak mój zauważył że poza trio wszyscy chętni na zakup Wisły okazali się w najlepszym wypadku szemranymi personami z niejasnymi powiązaniami (Urfer), a w większości - jawnymi oszustami.

O przychylność trybun zabiegają w większości klubów w Polsce. Czym w tym względzie różni się Królewski?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując