Witalis napisał(a):

|
Wolfy, głupcze, jesteś umysłem tak prostym, że nie potrafisz zrozumieć, że to że na Wisłę nie ma (poważnych) chętnych, jak i to, że Królewski musi w pewnym sensie zabiegać o przychylność trybun nie wyklucza się? Cieszę się, bo gdybyś zrozumiał, jak prostym umysłem jesteś, przy tej dawce agresji popadłbyś w autoagresję.
|
Nawet tak prosty umysł jak mój zauważył że poza trio wszyscy chętni na zakup Wisły okazali się w najlepszym wypadku szemranymi personami z niejasnymi powiązaniami (Urfer), a w większości - jawnymi oszustami.
O przychylność trybun zabiegają w większości klubów w Polsce. Czym w tym względzie różni się Królewski?