Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 06.12.2024, 22:43
Byłem na meczu pucharowym na trybunie Polonii, ciężki stadion, z trybuny się.jako tako ogląda z samej góry, a trybuny są.dwie - po bokach. Nasi kibice byli za jedną.z bramek, na prawie płaskim podeście, zero podniesienia a do tego mieli dość.gęstą.siatkę przez którą.zapewne nic nie było widać. Mega współczuje oglądania takiej padaki na mrozie w takich warunkach.

Co do meczu - ledwo mamy 4-5 piłkarzy których można nazwać profesjonalnymi, a Jop tu próbuje dwa składy ugrać, żeby sobie odpoczęli. Po jaką.cholerę? Czemu jaga gra tym samym składem i rozwala chrobrego w PP bez żadnych zmian? Czemu polonia gra tym samym składem, a my rzeźbimy z gówna dwa składy żeby sobie odpoczęli?
No to sobie nie odpoczął.nikt, a do tego wracam z 0pkt i bez pucharu. Brawo Jop.

Kolejny punkt, po cholere nam te króciaki - kiss, fred? Fred opróczy tych 2 bramek nie pokazuje nic, a Kiss pokazuje jedynie straty. Jak mamy mieć.pseudo piłkarzy, to wolę takich co mają 1.90m, wybiegani i fizyczni niż takich króciaków (nie mówię o klocu Urydze, ale np Zjawiński to jest fizyczny typ). To potem wygląda jakby dzieci z przedszkola próbowały odebrać.tacie piłkę. Zadnego meczu fizycznie nie wygrywamy. Co my tu z tego szrotu chcemy barcelone zrobić?
Odpowiedz cytując