wolfy napisał(a):

Jedno się nie zmienia - Sukiennicki nadal jest chujowy 
.
|
To jest mało powiedziane. Zaraz jak przyszedł wyróżniał się jednym. Biegał walczył nie kalkulował i się nie bał. Nic z tego nie zostało, wczoraj mając 1/1 z bocznym obrońcą, 40 m miejsca do linii końcowej i przewagę pozycji zatrzymał piłkę i podał do tyłu. Coś mu się w główce poprzestawiało, nie ma innego wytłumaczenia.