FraMat napisał(a):

Fajne jest to forum.
Do tej pory wszyscy jechali równo po Fredzie, chociaż niektórzy wstrzymywali się z tym wierząc, że ten w końcu odpali.
Teraz, po jednym dobrym meczu, nagle okazuje się, że Fred jest ok i jest nawet nadmiarem bogactwa.
Do niedawna wszyscy nabijali się z Dudy, a teraz okazuje się, że jest na równi z Carbo i Igbekeme.
Do niedawna wszyscy nabijali się z Kutwy, a teraz młody jest dobry.
Kto następny do wymazania uśmieszków?
Podejrzewam, że wiem, ale nie powiem. Szkoda się wykłócać.
|
Ech, wszystko przekręcasz.
Pomijając patologiczne przypadki (np. gościa domagającego się rozwiązania z Duarte kontraktu) większość stwierdziła że zagrał katastrofalny mecz, poza tym bywało różnie.
BTW. ja już jakiś czas temu zastanawiałem się czy nie można wpuścić Duarte na ostatnie 20 minut jeśli Rodado jest zmęczony.
Podobnie - niewielu normalnych ludzi twierdzi że Duda może grać wymiennie z Carbo. Nie może. Co nie zmienia faktu że po kontuzji ma najlepszą formę odkąd zaczął u nas grać. Tyle że nie jako defensywny pomocnik.
Jedno się nie zmienia - Sukiennicki nadal jest chujowy
Zamiast bez sensu generalizować - dyskutuj z konkretnymi postami.