Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96314
Stary 04.12.2024, 16:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fajne jest to forum.
Do tej pory wszyscy jechali równo po Fredzie, chociaż niektórzy wstrzymywali się z tym wierząc, że ten w końcu odpali.
Teraz, po jednym dobrym meczu, nagle okazuje się, że Fred jest ok i jest nawet nadmiarem bogactwa.

Do niedawna wszyscy nabijali się z Dudy, a teraz okazuje się, że jest na równi z Carbo i Igbekeme.
Do niedawna wszyscy nabijali się z Kutwy, a teraz młody jest dobry.

Kto następny do wymazania uśmieszków?
Podejrzewam, że wiem, ale nie powiem. Szkoda się wykłócać.
Ech, wszystko przekręcasz.
Pomijając patologiczne przypadki (np. gościa domagającego się rozwiązania z Duarte kontraktu) większość stwierdziła że zagrał katastrofalny mecz, poza tym bywało różnie.
BTW. ja już jakiś czas temu zastanawiałem się czy nie można wpuścić Duarte na ostatnie 20 minut jeśli Rodado jest zmęczony.

Podobnie - niewielu normalnych ludzi twierdzi że Duda może grać wymiennie z Carbo. Nie może. Co nie zmienia faktu że po kontuzji ma najlepszą formę odkąd zaczął u nas grać. Tyle że nie jako defensywny pomocnik.

Jedno się nie zmienia - Sukiennicki nadal jest chujowy

Zamiast bez sensu generalizować - dyskutuj z konkretnymi postami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.12.2024 o godz. 16:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując