Watts napisał(a):

|
w takim razie trzymajmy kciuki za 10%, tak, wiem, polski producent itd., ale słabe jakościowo koszulki przypominające w dotyku i jakości nadruków bazarówy
|
Oj tak, zdecydowanie jest to negatywna wiadomość. Pamiętam jak w ich outlecie rzuciła mi się w oczy koszulka korony, jakość wykonania jak podróby z lat 90 z tomexu. Do tego są one zwyczajnie brzydkie.
Niestety wszystko wskazuje na to, że do dopięcia pozostały już tylko szczegóły.