Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5265
Stary 30.11.2024, 22:52
Watts napisał(a):Wyświetl post
w takim razie trzymajmy kciuki za 10%, tak, wiem, polski producent itd., ale słabe jakościowo koszulki przypominające w dotyku i jakości nadruków bazarówy
Oj tak, zdecydowanie jest to negatywna wiadomość. Pamiętam jak w ich outlecie rzuciła mi się w oczy koszulka korony, jakość wykonania jak podróby z lat 90 z tomexu. Do tego są one zwyczajnie brzydkie.
Niestety wszystko wskazuje na to, że do dopięcia pozostały już tylko szczegóły.
Odpowiedz cytując