wierność83 napisał(a):

|
Dziś było jakieś spotkanie Socios ze złotoustym, był ktoś może? Padło coś ciekawego? Chociaż nie wiem czy jest sens pytać, bo tu się deklaracje zmieniają co kilka tygodni i tak.
|
Najciekawsza to chyba była relacja ze spotkania z Kuleszą (który twierdził że nic nie może w sprawie wyjazdów) oraz prezesami klubów I ligi, którzy wprost twierdzili że są naciskani przez kiboli, a nawet otrzymują groźby od kiboli ległej. Przy czym prezesi Płocka i ŁKSu twierdzą że powinni móc nie wpuscic kogo im się podoba
