Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.11.2024, 22:33
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Niestety nasze skrzydła nie istnieją, kiedy gramy z rywalami z górnej połówki.

Co z tego, że Baena wkręcał Wachowiaka, skoro marnuje praktycznie wszystkie dośrodkowania?

Alfaro i to jego zejście do prawej, to zagranie jest już w I-ligowych podręcznikach dla obrońców, zero zaskoczenia z jego strony.

Strata dwóch punktów, Stal nic wielkiego nie pokazała poza dość szczęśliwą bramką.

Absolutnie potrzebujemy w zimie kogoś, kto posadzi na dobre na ławce Alfaro/Baenę i prawego obrońcę do pierwszego składu.
Acha, czyli nasze skrzydła nie istniały z Wisłą Płock i Termaliką. Interesujące.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując