Drozd napisał(a):

|
Czyli w lidze dali dupy piłkarze swoim brakiem ambicji tak rażącym że na 10 miejsce starczyło. Takich teorii to ja się nie spodziewałem...
|
To, że po wygraniu PP nie wygraliśmy meczu to wina zarówno piłkarzy jak i trenera. Umiejętności były, siadł mental.