Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16437
Stary 10.11.2024, 23:41
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dziś udowodnił, że znów nie masz racji.
Gdybym ja miał dzisiaj możliwość zagrania w tym meczu i oddania takiego strzału, też prawdopodobnie padłaby bramka. Zostałbym być może ogłoszony odkryciem Jopa.

Ja zdania nie zmieniam i jedna przypadkowa bramka po rykoszecie nie zmienia obrazu. Sukiennicki jest słabym piłkarzem.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując