pepe72 napisał(a):

|
Dziś udowodnił, że znów nie masz racji.
|
Gdybym ja miał dzisiaj możliwość zagrania w tym meczu i oddania takiego strzału, też prawdopodobnie padłaby bramka. Zostałbym być może ogłoszony odkryciem Jopa.
Ja zdania nie zmieniam i jedna przypadkowa bramka po rykoszecie nie zmienia obrazu. Sukiennicki jest słabym piłkarzem.