Remis ze wskazaniem na Tychy - niestety.
To przerażające jaki mamy krater w środku pola bez Carbo. Do tego Igbekeme musi cały czas asekurować Sukiennickiego który rwie do przodu bez patrzenia na ustawienie...
Zmiany pogorszyły grę, zarówno Duarte jak i Baena byli gorsi od tych których zmieniali.
Z pozytywów: Letkiewicz (miał dziś dużo roboty), Kutwa (znowu dobry mecz) i Zwoliński.
Miły akcent to wejście Dudy.
Za Moskala byśmy to przegrali
Moim zdaniem Sukiennicki to nie jest opcja na środek pola. Cienki w defensywie, bezproduktywny w ofensywie...