Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.11.2024, 20:55
Remis ze wskazaniem na Tychy - niestety.

To przerażające jaki mamy krater w środku pola bez Carbo. Do tego Igbekeme musi cały czas asekurować Sukiennickiego który rwie do przodu bez patrzenia na ustawienie...

Zmiany pogorszyły grę, zarówno Duarte jak i Baena byli gorsi od tych których zmieniali.

Z pozytywów: Letkiewicz (miał dziś dużo roboty), Kutwa (znowu dobry mecz) i Zwoliński.

Miły akcent to wejście Dudy.

Za Moskala byśmy to przegrali

Moim zdaniem Sukiennicki to nie jest opcja na środek pola. Cienki w defensywie, bezproduktywny w ofensywie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.11.2024 o godz. 20:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując