s1mone napisał(a):

S1mone obnażony znów próbuje mnie obrażać
Miałkie i żałosne.
Ja nie będę zniżał się do takiego poziomu i przypomnę najważniejsze FAKTY:
- Jop w tym sezonie ODSTAWIŁ Brodę od składu do rezerw.
- Jest on u niego najwyżej trzecim bramkarzem w przeciwieństwie do tego, co było za Moskala.
- Broda jest bramkarzem nieprawdopodobnie kompromitującym się nawet w tych meczach rezerw.
- Broda regularnie popełnia karygodne błędy w grze na przedpolu, wyłapywaniu dośrodkowań i grze nogami
- S1monik w poprzednim sezonie na siłę wciskał to bramkarskie dno do podstawowego składu nawet pomimo jego permanentnych problemów zdrowotnych. Było to chore, szkodliwe i niepoważne.
- Królewski latem przedłużył kontrakt temu dramatycznemu bramkarzowi, bo w klubie znalazły się osoby myślące jak S1monik, że może być on przydatny i wartościowy.
Dzisiejsze decyzje Jopa w pełni potwierdzają, że na temat Brody uważa on dokładnie to samo co ja. Widzi on w nim marnego bramkarza
nie zasługującego na grę w podstawowym składzie wbrew temu, gdzie jeszcze parę miesięcy temu widział go S1monik. W dodatku wiecznie mającego jakieś problemy zdrowotne. Jeśli nawet kiedyś Jop miał co do niego więcej złudzeń, już dawno się z tego wyleczył, co udowadniają jego obecne działania.
Na takich zawodników nie należy wydawać pieniędzy i ich promować robiąc tak jak robił S1monik. Jego podejście wyrządza Wiśle wyłącznie szkody i generuje straty.