Drozd napisał(a):

Sam się zapisałeś do stadka szyderców, więc teraz nie płacz...
|
Na to, że masz swoich "szyderców" sam sobie zapracowałeś.
Co nie zmienia faktu, że przywołujesz ich wtedy, kiedy niewygodnie Ci przyznać się do błędu.
Drozd napisał(a):

W grudniu ma być raport to sobie poczytasz ile było przychodu. To co jest jasne już teraz to mecz z Lappi oglądało w TV 800 000 ludzi, a na mecze pucharowe na stadion przyszło 100 000 kibiców, mimo wakacji.
Kto miał rację? Ja czy stadko szyderców.
|
Czy ja twierdziłem, że stadion będzie pusty? Czy może mówiłem, że nie będzie transmisji w TV?
Naśmiewałem się tylko z liczb, którymi rzucałeś z kapelusza, wspólnego zresztą z Królewskim.
Pytam po raz trzeci, nie o liczbę oglądających, nie ilość kibiców na stadionie:
- czy Polsat zapłacił 1 mln za dwumecz z Lappi,
- czy klub uzyskał przychód (już nie będę się czepiał, że mówiłeś o zysku) z pucharów na poziomie 11/13/15 mln?