Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29313
Stary 01.11.2024, 12:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Sam się zapisałeś do stadka szyderców, więc teraz nie płacz...
Na to, że masz swoich "szyderców" sam sobie zapracowałeś.

Co nie zmienia faktu, że przywołujesz ich wtedy, kiedy niewygodnie Ci przyznać się do błędu.


Drozd napisał(a):Wyświetl post
W grudniu ma być raport to sobie poczytasz ile było przychodu. To co jest jasne już teraz to mecz z Lappi oglądało w TV 800 000 ludzi, a na mecze pucharowe na stadion przyszło 100 000 kibiców, mimo wakacji.


Kto miał rację? Ja czy stadko szyderców.
Czy ja twierdziłem, że stadion będzie pusty? Czy może mówiłem, że nie będzie transmisji w TV?

Naśmiewałem się tylko z liczb, którymi rzucałeś z kapelusza, wspólnego zresztą z Królewskim.

Pytam po raz trzeci, nie o liczbę oglądających, nie ilość kibiców na stadionie:

- czy Polsat zapłacił 1 mln za dwumecz z Lappi,
- czy klub uzyskał przychód (już nie będę się czepiał, że mówiłeś o zysku) z pucharów na poziomie 11/13/15 mln?
Odpowiedz cytując