krysztal napisał(a):

Czyli Wójtowicz teraz Top ?Chwilowo wypisał się z towarzystwa obrzydliwych pismaków bo jego "wiem ale nie powiem"pasuje pod tezę.
|
akurat słynny pesymizm redaktora Wojtowicza (często okrutnie prawdziwy jak w sezonie spadkowym) jest niesponsorowany, bo facet nie zajmuje się publicystyką i nie zabiega o kliki tylko pisze depesze dla PAP, ale tak do końca nie wierzyłbym bezgranicznie w opinie krakoskiego dziennikarza na temat byłego krakoskiego dziennikarza który liznął z tego życia trochę więcej

nie wiem czy Krzoska był czemukolwiek bezpośrednio winien, ale coś mi się zdaje, że poszło o wieloletnią zażyłość Krzoski z Moskalem, sam Krzoska zresztą o rozstaniu z Kaziem ostatnio wypowiadał się w o wiele bardziej cierpkich słowach niż o własnym zwolnieniu, a matka Boska sewilska jeśli coś Jarosławowi objawiła, to pewnie żeby pokazać kto tu jest szefem