Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96187
Stary 19.10.2024, 19:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie: dlaczego nie umieścicie na przykład takiego Carbo w gronie zawodników, przez których Wisła traciła bramki i punkty?
Zapewne dlatego, że Carbo nie był piłkarzem, którego gra przynosiła jedynie straty punktów i bramek w przeciwieństwie do Krzyżanowskiego.

W wielu meczach jego gra dawała drużynie udane zagrania, punkty i zwycięstwa znów w przeciwieństwie do gry Krzyżanowskiego. W każdym meczu Marc miał więcej udanych zagrań niż poważnych błędów. A błędy popełniają wszyscy piłkarze, nawet Messi, Mbappe czy Modrić, ale nie każdy równie często. Można pisać o błędach każdego piłkarza, ale nie każdy za ich sprawą będzie regularnie najsłabszym czy jednym z najsłabszych piłkarzy zespołu nie dającym mu nic poza nimi.

Oznacza to, że Carbo nie był i nie jest zawodnikiem należącym do najsłabszych punktów drużyny, o których pisał Wolfy, gdy czynił w swojej wypowiedzi podział na zawodników najsłabszych i tych ciągnących grę drużyny (tylko jednym z jej liderów).

Stawianie na jednym poziomie gry i wkładu Carbo z grą i wkładem Krzyżanowskiego byłoby zwykłym fałszowaniem rzeczywistości. Wolfy prawidłowo i zgodnie z rzeczywistością przyporządkował tych piłkarzy do obu grup, o których postanowił napisać.

Czego jeszcze nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz?
Ostatnio edytowane przez Markus : 19.10.2024 o godz. 19:52.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując