Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tym razem sam sie kompromitujesz
|
Wypadałoby zapytać...
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ponieważ ?
|
Kompromitują się Ci krytykanci, przyczepiający się do wszystkiego, czy jest powód czy nie ma. Są wakaty na kilku stanowiskach w klubie, więc są też oferty zatrudnienia, prosta sprawa.