Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.10.2024, 13:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@FraMat - otóż ja porównywał będę bo takie moje zbójeckie prawo.
I szczerze mówiąc wali mnie przejście Llapi. Pewnie lepiej byłoby wtedy odpaść. Ale już późniejszy cyrk Moskala z graniem całych rewanży pierwszym składem - jego wina. Można było dać odpocząć Rodado, Carbo, Colleyowi - ale nie. Nasz strateg o takich pierdołach jak liga nie myślał.

I dlatego już go tu nie ma.

A o dokładniejszą analizę błędów Moskala też się pokusiłem w innych postach. "Wolny ekektron" Rodado został związany i od razu gra lepiej wygląda
Dokładnie tak. Tyle gadania że liga jest najważniejsza, liczy się awans i co? W Brugii pierwszy garnitur, Rodado 90 minut czy nasi zajechani boczni obrońcy.

Tako samo rewanż z Rapidem, już przed meczem się mówiło że Colley gra 100% minut i może warto aby odpoczął, chyba nawet Karcz typował że będzie na ławce. I doznał kontuzji która również wynikała z nadmiernej eksploatacji.

Zdecydowanie za dużo szukania wymówek dla kompromitujących wyników.
Odpowiedz cytując