|
Wyniki będą z pewnością lepsze. To jest niewyobrażalne, że jesteśmy w strefie spadkowej a tak wielu gładziło Moskala po główce. Nie wykorzystał szansy, bye bez zalu. Punkty nie kłamią. Jeszcze będziecie zachwalać nowego trenera, no chyba, że będzie nim obcokrajowiec, to znów woda na młyn dla głównych hejterków tego forum. Zwolenników polskiej myśli szkoleniowej.
|